A-tým
02/09/2019

FK Pšovka Mělník – Čáslav „B“ 6:2 (3:0)

V zápase s Čáslaví, jsme potřebovali naplno bodovat. Od začátku zápasu bylo vidět, že chceme vyhrát. Kluci hráli ve slušném tempu, do dvacáté minuty jsme se dokázali po pěkných akcích dvakrát prosadit. V prvním poločase jsme hosty do žádné vážnější šance nepustili a do půle jsme po rohu přidali třetí branku. Do druhého poločasu jsme tak mohli nastoupit v klidu. Na začátku jsme dali další branku, náladu nám nezkazil ani vlastní gól. Byli jsme stále aktivní a přidali další dvě trefy a v šedesáté minutě bylo prakticky rozhodnuto. Hostům jsme v závěru zápasu darovali ještě jeden gól, když jsme si nepohlídali standartku. Naše výhra byla zasloužená.

Sestava: Šanda-Vilda, Mrvík, Šimandl, Grabmüller – Pokorný, Šára, Chytil, Šmíd – Hakl, Dvorný (Bláha, Rypka, Havrlík, Beneš)