A-tým
19/10/2021

Disciplinovanost rozhodla – MNICHOVOHRADIŠTSKÝ SK

16.10.2021 – 12.kolo                                   FK PŠOVKA MĚLNÍK – MNICHOVOHRADIŠTSKÝ SK  3:0 (0:0)

Komentář trenéra : Každý zápas je svým způsobem jedinečný, ale cíl je stejný.Hráli jsme doma a proto jsme chtěli nejen potvrdit body z Čáslavi, ale také udržet domácí neporazitelnost.Samotný zápas ukázal, že se střetla mužstva z popředí tabulky. Od začátku se hrálo hodně rychle, ale bez výraznějších brankových příležitostí. Hosté byli hodně běhavým týmem a měli v prvním poločase jeden náznak příležitosti. My jsme hráli velice dobře do dobrany, ale do útoku nám něco chybělo. Druhá půle probíhala úplně stejně – běhání, napadání , souboje a pokus o rychlý přechod do útoku. Náš tým se průběžně zlepšoval a vytvářel si větším pohybem tlak. Do vedení nás dostal Honza Studený z trestného kopu a v dalším průběhu zápasu se ukázalo, že tento moment byl zlomovým v celém průběhu utkání. Poslední dvě branky jsme dali z protiútoků, když hosté více otevřeli svou obranu a my trestali jejich nedisciplinovanost. Vítězství bylo zasloužené a body jsou opět doma i s čistým kontem pro naší obranu.

Sestava : Čížek – Bursa,Studený,Mihalík,Grabmuller  ( 84 Kaiser ) – Dvorný ( 75 Beneš ),Havel (  88 Bláha ),Chytil (C) ( 68 Kaiser ) Šimandl,Šmíd – Mrvík ( 26 Rypka – 89 Brůža )

Náhradníci : Netolický st.– brankář,Bláha,Kaiser,Brůža,Kubáč,Beneš,Rypka

Branky : Studený,Šmíd,Rypka