A-tým
11/10/2021

Domácí hráli, my dávali góly – FK ČÁSLAV „B“

10.10.2021 – 11.kolo                                                    FK ČÁSLAV „B“ – FK PŠOVKA MĚLNÍK  0:3 (0:2)

K tomuto zápasu jsme odjížděli po dvou venkovních porážkách za sebou – Hlízov, Sokoleč. Pokaždé tyto zápasy měly stejné indícije – chyby v obraně a poté nepříliš dobrá hra směrem dopředu. Navíc jsme vždy měli týmy rozdělené a o hráče jsme se museli podělit s B týmem. I tantokrát jsme rozdělili síly. Každá série musí jednou skončit a právě toto měl být zápas, kdy se chceme prosadit. Navíc jsme hráli na půdě soupeře, který hraje v top pětce podzimní části sezóny. Každy úspěch z tohoto zápasu, tak posílí naše další vyhlídky v této soutěži. Protože jsme nebyli přímými účastíky zápasu, tak zde je vyjádření našeho trenéra.

Hodnocení trenéra Jana Studeného :

Konečně se nám povedlo přivézt body z venku. Domácí byli herně lepší, ale až na jednu šanci do které se dostali, jsme jim více nedovolili. My jsme dobře bránili a chodili do otevřené obrany. V první půli se nám to povedlo dvakrát, po pěkných akcích a zaslouženě jsme vedli o dvě branky. Domácí nás dostali před poločasem pod větší tlak, ale dokázali jsme si se vším poradit, i když to bylo někdy se štěstím. V druhé půli už takový tlak domácí neměli a my se opět dostali do několika šancí. Nakonec jsme přidali jen jednu branku.

Sestava : Čížek – Bursa,Studený,Mihalík,Grabmuller – Dvorný ( 72 Beneš ),Šára,Havel (  84 Barac ),Chytil (C),Mihalík,Šmíd – 63 Mrvík ( 76 Bláha )

Náhradníci : Netolický st. – brankář,Bláha,Barac,Beneš

Branky : Dvorný, Havel,Šmíd