A-tým
24/08/2020

FK Pšovka Mělník – Fotbal Hlízov 0:2(0:0)

V prvním kole nové sezóny nás čekal asi nejtěžší možný soupeř. Od úvodu zápasu to bylo znát, soupeř byl více na míči a do mnoha šancí nás nepustil. Snažili jsme se hrát z bloku a chodit do brejků, těch jsme moc neměli a když, tak nám chyběla větší přesnost a klid v koncovce. Soupeř měl několik šancí, více hrozil ze vzduchu, tam byl silnější, ale první půli jsme celkem zvládli a do kabin šly za bezbrankové stavu. Úvod druhé půle jsme nezvládli a darovali soupeři pokutový kop. Průběh druhého poločasu byl podobný jako v prvním. Ke konci zápasu jsme šli do rizika a posunuli jsme více hráčů do útoku, několik slibných šancí jsme měli, ale nepodařilo se nám je vyřešit. Místo toho jsme v poslední minutě inkasovalo podruhé. Klukům nemůžeme nic říct, všichni zápas odmakali.

Sestava: Horáček – Beneš, Mrvík, Studený, Dohnal – Pokorný, Chytil, Bursa, Šára, Šmíd – Dvorný

( Hakl, Havrlík, Bláha, Brůža)