A-tým
15/09/2019

FK Pšovka Mělník- SK Sokoleč 1:0(0:0)

Dnešní zápas byl pro kluky velmi náročný, Sokoleč má kvalitní mužstvo. Už v první minutě jsme se dostali do šance, ale bohužel jsme ji nedokázali využít. Hosté hrozili pouze ze standardních situací, ale s těmi jsme si dokázali poradit. Sami jsme si vytvořili asi čtyři slibné příležitosti, ale žádnou jsme neproměnili, jedna skončila na břevně. Nástup do druhé půle jsme měli dobrý, v první minutě jsme využili chyby hostující obrany a šli do vedení. Sokoleč nás začala více přehrávat,vzadu to víc otevřela a mi mohli chodit do brejků, ale žádný jsme nevyužili. Hosté měli dvě velké šance při kterých nás podržel gólman. Po skrumáži ve velkém vápně a nasledné střele zasahoval až na brankové čáře a potom se vytáhl při přímém kopu. Závěrečný tlak hostů jsme dokázali ustát, kluci zápas odmakali a získali tak důležité body.

Sestava: Šanda-Vilda, Mrvík, Šimandl, Grabmüller-Pokorný, Šára, Chytil, Šmíd-Dvorný, Bláha ( Rypka, Hruška)

Branka: Dvorný