A-tým
05/10/2020

FK Pšovka Mělník – SK Sokoleč 1:2(1:2)

V dalším domácím zápase jsme přivítali vedoucí tým soutěže SK Sokoleč. V zápase nám kvůli zranění nebo tréninkové absenci chybělo několik hráčů. Kluci, kteří je nahradili, si vedli dobře. V první půli nás hosté přehrávali, ale vyložených šancí si moc nevytvořili. Obě branky jsme jim darovali. My jsme se spoléhali na brejky a vypracovali jsme si několik šancí, ale snížit se nám podařilo až před poločasem po rohovém kopu. Druhá půle už byla vyrovnanější, na šance to bylo podobné. Znovu jsme měli dost příležitostí abychom zápas otočili, ale skóre se už v zápase nezměnilo a vyšli jsme bodově na prázdno. V koncovce se pořád trápíme a to nás stojí body. Věříme, že se to v dalších zápasech změní.

Sestava: Kratochvíl – Beneš, Mrvík, Studený, Strnad – Brůža, Bursa, Šimandl, Chytil, Šmíd – Rypka(Dvorný, Bláha, Kaiser)

Branka: Šmíd