A-tým
06/09/2020

FK Pšovka Mělník – TJ Jawa Divišov 3:2 p (2:1)

V utkání s Divišovem nás čekal silný soupeř a k tomu se přidalo i deštivé počasí a těžký terén. První větší šanci si vypracovali hosté, ale nedokázal jí využít. Stejně jako v minulém utkání se nám podařilo brzy vstřelit první branku zápasu. V 10 minutě jsme se prosadili po rohovém kopu. Hostům se podařilo vyrovnat po půl hodině hry, do té doby jsme je do větší šance nepustili. Po vyrovnání jsme se nedokázali dostat do hry a soupeř nás přehrával. Těsně před koncem první půle jsme se podruhé dostali do vedení a opět to bylo po standartní situaci. Vedení nám dlouho nevydrželo, po deseti minutách druhé půle bylo vyrovnáno. Druhá půle byla hodně otevřená, obě mužstva si vypracovali několik šancí a závěr zápasu se dohrával ve vysokém tempu. Nikdo však vítězný gól vstřelit nedokázal a tak se dostalo na penalty. V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější a získali druhý bod.

Sestava: Fišer – Beneš, Mrvík, Studený, Šmíd – Dvorný, Chytil, Šára, Šimandl, Pokorný – Hakl

(Brůža, Bláha)

Branky: Šimandl, Šmíd