A-tým
07/03/2020

FK Pšovka Mělník – TJ Sokol Záryby 2:1 pp (0:1)

Sestava: Šanda – Dohnal, Šimandl (40. Vilda), Mrvík, Beneš – Šmíd (72. Martínek), Rypka (79. Bláha), Šára, Chytil (C), Pokorný – Hakl (58. Dvorný)

Branky: 63. Rypka – 33. Krulich

Utkání začalo z obou stran velmi opatrně a na první šanci se čekalo téměř půl hodiny. Poté byl po nenápadné akci faulován v rohu velkého vápna Pokorný a sudí Zuskin neváhal s nařízením penalty. Sám faulovaný ale přízemní střelou minul levou tyč Vlkovy branky. Vzápětí tak přišel trest na druhé straně, když Krulichův rohový kop propadl netečován až za zadní tyč a hosté šli do vedení.

Po změně stran se hra přeci jen rozhýbala, a to i díky změnám v domácí sestavě. Hra se rázem začala přelévat ze strany na stranu a vyrovnání přišlo opět po rohovém kopu. Ten propadl až na zadní tyč k Rypkovi, který před prázdnou bránou neměl problém zakončit. Ve zbytku zápasu mohli rozhodnout hosté, prázdnou branku po rychlém útoku ale přestřelili. V podání Pšovky měli největší šance Martínek a Rypka, kteří unikali sami na branku, ani v jednom případě ale nebyli úspěšní, a tak došlo na penaltový rozstřel.

V něm se nemýlil ani jeden z domácích střelců (Vilda po předčasném pohybu brankáře až na druhý pokus), a jelikož gólman Šanda dokázal dva pokusy zneškodnit, radujeme se ze zisku dvou bodů!

Hodnocení trenéra Jana Studeného připravujeme…