A-tým
21/12/2019

Hodnocení podzimní části sezóny 2019/20

MUŽI A – I.A třída sk. B

6. místo, 24 bodů (4-4-4-3), skóre 20:17.
Nejlepší střelci: Dvorný (8), Chytil, Rypka (oba 3)

Trenér Jan Studený:

Za sebe můžu říct, že jsem s podzimní částí celkem spokojený. Výkony v našich zápasech byly jako na houpačce. Nedařilo se nám zopakovat stejné výkony víc zápasů za sebou. Z venkovních zápasů jsme moc bodů nepřivezli, ale doma se nám podařilo udržet neporazitelnost, i když poslední dva zápasy nám nevyšly podle našich představ. Náš největší problém byl proměňování šancí – kdybychom byli přesnější, mohli jsme mít o pár bodů víc. Na druhou stranu jsme zase moc gólů nedostávali, za což musím kluky pochválit. Když jsme měli tři kola před koncem 22 bodů, myslel jsem, že bychom se mohli přiblížit ke 30 bodům. Bohužel se tak nestalo, závěr podzimu nám moc nevyšel a zastavili jsme se na 24 bodech.

MUŽI B – Okresní přebor Mělník

9. místo, 18 bodů (4-2-2-5), skóre 29:32
Nejlepší střelci: Šimandl (5), Pokorný (4), Klenotič, Dvorný (oba 3)

Trenér Jan Netolický:

Do zápasů našeho B-týmu zasáhlo na podzim rovných 37 hráčů, což je obrovské číslo. Zatím se nám tým nepodařilo úplně stabilizovat, pomaličku už ale začíná plnit svou roli – tedy dávat prostor hráčům širšího kádru A-týmu a zapojovat do dospělého fotbalu nadějné dorostence. V plnění tohoto cíle budeme pokračovat i v jarní části sezóny. Z herního hlediska jsme střídali povedené zápasy s horšími a postavení v tabulce zhruba odpovídá našim výkonům a možnostem.

DOROST U19 – Krajský přebor, sk. B

4. místo, 23 bodů (7-2-5), skóre 31:24
Nejlepší střelci: Kvída, Rypka (oba 6), Kubáč, Brůža, Balog, Hruška (všichni 3)

Trenér Jiří Kaiser:

Před sezónou jsme si vytyčili cíl, za kterým si kluci jdou. Obecně jsem velmi spokojen s docházkou na tréninky a s charakterem tohoto týmu, se kterým se mi pracuje velmi dobře. Pokud se v jarní části sezóny vyvarujeme naprosto zbytečných výpadků, které nás na podzim potkaly, můžeme se v tabulce posunout ještě výše. Máme velkou radost, že se daří kluky z našeho týmu úspěšně zapojovat do tréninků i zápasů dospělé kategorie.

DOROST U17 – Krajský přebor, sk. B

2. místo, 32 bodů (10-2-2), skóre 69:15
Nejlepší střelci: Páko (18), Svoboda (15), Ježek (8)

Trenér Libor Tomášek:

V soutěži jsme se snažili prezentovat fotbalem, který má v obranné i útočné části hlavu a patu. To se, i díky několika velmi nadějným a fotbalovým hráčům v našem středu, většinou dařilo praktikovat. I přesto si ale myslím, že tento tým má na víc. Tréninková morálka bohužel nebyla taková, jakou bych si představoval – trénovali jsme 2x v týdnu v omezeném počtu. Pokud si kluci srovnají v hlavách, co chtějí, mohou dosáhnout mnohem více!

ŽÁCI U15 – Krajský přebor, sk. B

10. místo, 14 bodů (4-2-8), skóre 26:36
Nejlepší střelci: Maurer (9), Horák (5), Novotný, Sochor (oba 4)

Trenér Petr Dušek:

S týmem se nám v podzimní části sezóny nepracovalo úplně nejlépe a výkony nebyly na úrovni, jakou bychom si představovali. Tomu odpovídá bohužel i bodový zisk. Věříme, že se v zimní pauze (kterou jsme letos pojali volněji, bez účasti na zimní lize) srovnáme a do jarní části vstoupíme s novou chutí!

ŽÁCI U13 – Krajský přebor, sk. B

10. místo, 14 bodů (4-2-8), skóre 43:67
Nejlepší střelci: Harantová, Zatloukal (oba 11), Kamínek (8)

Trenér Dušan Bolek:

Před sezónou jsme dávali dohromady nový tým (ročníky 2007 + 2008), který spolu dosud nikdy nehrál. Zároveň jsme vstupovali do soutěže, z jejíž úrovně jsme měli respekt. Opravdu se ukázalo, že kvalita krajského přeboru je proti okresu někde jinde. Předvedli jsme velmi dobré výkony (Jesenice, Čelákovice) i propadáky (Český Brod, Kosmonosy). Zimní přípravu si zpestříme účastí na zimní lize v Praze a věříme, že v jarní části sezóny budou naše výkony celkově vyrovnanější a kvalitnější!

PŘÍPRAVKA U11 – Okresní přebor

Trenér Milan Walter:

V soutěži jsme zaznamenali pouze jednu prohru a celkově jsme si vedli velmi dobře. Těžíme z vyrovnaného týmu, který je již několik let pohromadě. Několik kluků dostalo příležitost zahrát si i za výběr okresu Mělník a nasbírat nové cenné zkušenosti.

PŘÍPRAVKA U10 – Okresní přebor

Trenér Vít Vlasák:

V soutěži jsme se utkali s převážně staršími soupeři, což byl pro náš mladý tým (i v rámci ročníku 2010) velký problém. V některých zápasech jsme působili vyloženě bojácně, pozitivem je naopak vyrovnaný zápas (4:4) s naší rivalem FC Mělník. Na jaře se ve slabší výkonnostní skupině pokusíme předvádět atraktivnější hru plnou technických dovedností.

PŘÍPRAVKA U9 – Okresní přebor

Trenér Karel Vlasák:

Jednoznačným pozitivem je široká základna hráčů ročníku 2011. Naopak v ročníku 2012 bychom naše řady rádi ještě rozšířili. Radost mám především z pokroků kluků, kteří do našeho týmu přišli v průběhu posledního roku. Kluci se také z mého pohledu velmi dobře vypořádali s odchodem svého tahouna Páti Javůrka do Slavie Praha… na jeho místo nastoupili zase další, kteří začali dávat góly a přebírat vůdčí roli. V jarní části sezóny chceme nadále vylepšovat použití našich technických i taktických dovedností v zápasech. Díky přihlášení 3 týmů do soutěže dostanou v našich barvách prostor kluci všech výkonnostních úrovní!

PŘÍPRAVKA U7

Trenér Marian Krejčík:

Soutěž hrajeme turnajovým způsobem v systému 3+0 a myslíme si, že tento systém je pro rozvoj všech dětí tohoto věku velmi výhodný. V tomto věku je jednoznačně na prvním místě individuální rozvoj všech hráčů. V týmu máme silně zastoupený ročník 2014, naopak ročník 2013 bude třeba rozšířit. V průběhu podzimní části se nám podařilo otevřít fotbalovou školičku pro děti do 5 let, ve které kluci a holky získávají všeobecné pohybové základy důležité nejen pro fotbal.