A-tým
27/02/2021

Pšovka běhá proti nemocem

Aktuální stav soutěže ZDE.

Zpráva o zhoršující se zdravotní situaci v našem okolí a o souvisejícím zpřísnění protiepidemických opatření nás velmi zarmoutila. 🙁 Však již minulý týden se k prvnímu tréninku (samozřejmě pouze v povolených dvojicích) sešel náš A-tým a všichni jsme doufali, že se od začátku března začneme pomalu vracet do tréninkového a zápasového normálu i v mládežnických kategoriích.

Vážnost současné situace si uvědomujeme (bohužel se týká i našeho nejbližšího pšoveckého okolí), a tak jsme od svých plánů upustili. Jelikož jsme však sportovci a nevzdáváme se, rozhodli jsme se vyzvat všechny nemoce na souboj!

Od pondělí 1. 3. proto i přes všechna úskalí zahajujeme zimní přípravu všech našich týmů, a to v rámci akce PŠOVKA BĚHÁ PROTI NEMOCEM. Cílem akce je naběhat individuálně co nejvíce kilometrů v co nejrychlejším tempu. Fyzická aktivita ale v tomto případě nebude sloužit pouze k nabrání kondice a zvýšení imunity. Vedení našeho klubu se totiž rozhodlo dát akci i výrazný dobročinný rozměr. Za každý uběhnutý kilometr totiž náš klub přispěje finančním obnosem až do maximální výše 10 000 Kč na rehabilitaci naší známe Elišky Krejčíkové, která trpí vývojovou vadou mozku.

Jak to bude celé probíhat?

My do toho jdeme všichni, od nejmladších z kategorie U7 až po hráče dospělých týmů a trenéry. V rámci interní soutěže mezi sebou změříme síly – aktuální počty získaných bodů po týmech i hráčích jsou k nahlédnutí ZDE.

Dokážeme společně naběhat 10 000 km a přispět na dobrou věc? 🙂

Závěrem směřujeme myšlenky k našemu dobrému kamarádovi a organizátorovi pšoveckých plesů Romanu Kočímu, který v současnosti svádí s nemocí velmi těžký souboj. Romane, celá Pšovka na tebe myslí a drží palce, ať svého protivníka nakonec porazíš. BĚŽÍME I ZA TEBE!