A-tým
27/08/2019

SK Český Brod B – FK Pšovka Mělník 3:2 pp (0:0)

Hodnocení trenéra Jana Studeného

Byl to náročný zápas, domácí byli kombinačně lepší, víc drželi balón. V první půli jsme jim dovolili jen jednu střelu na branku, dopředu to bylo z naší strany slabší – nedařilo se nám udržet balón, zbytečně jsme nakopávali a kluky to stálo hodně sil. Většinu zápasu běhali bez balónu, ale i tak jsme se dostali v prvním poločase do dvou slibných šancí.

Druhá půle se odehrávala podobně, Brod byl nebezpečnější, oba góly padly po našich chybách ve středu hřiště. Po druhém gólu se domácí trochu zatáhli a my se začali dostávat víc do šancí. Podařilo se nám snížit 10 minut před koncem.Potom jsme dostali domácí pod tlak a v 90. minutě přišlo vyrovnání. Nakonec jsme sahali po třech bodech, když jsme v 93. minutě nedokázali dorazit míč z malého vápna do branky. Penalty se nám tentokrát nepovedly, ale vzhledem k vývoji utkání bod bereme.

Sestava: Šanda – Vilda (77. Rypka), Mrvík, Šimandl, Grabmüller – Dohnal (46. Havrlík), Šára, Chytil, Šmíd – Hakl (67. Bláha), Dvorný

Branky: 54. Skořepa, 78. Nekolný – 82. Dvorný, 90. Rypka