A-tým
11/11/2019

Spartak Průhonice – Pšovka Mělník 1:0(0:0)

V Průhonicích to bylo pro kluky náročné utkání, hrálo se na těžkém podmáčeném terénu. Celkově to byl vyrovnaný zápas. V první půli byli nebezpečnější domácí, vytvořili si více šancí. Stejně jako v minulých zápasech tak i teď se nám nedařilo v koncovce. V prvním poločase jsme nedokázali proměnit samostatný nájezd. V dalších šancích nám chyběl klid ve finální fázi. Na začátku druhé půle jsme si nepohlídali rozehravaný roh a domácí šli do vedení. Po inkasovaném gólů jsme pomalu začali soupeře přehrávat a měli další šance. Několikrát domácí podržel gólman. V závěru jsme šli do rizika a poslali dopředu více hráčů, ale bez výsledku. Kluci zápas odmakali a aspoň bod jsme si zasloužili.

Sestava: Šanda-Vilda, Mrvík, Šimandl, Grabmüller-Dohnal, Šára, Chytil, Pokorný-Dvorný, Šmíd (Rypka, Havrlík, Bláha, Beneš)