A-tým
14/10/2019

TJ Sokol Pečice-FK Pšovka Mělník 1:2p(0:1)

Utkání v Pěčicich moc fotbalové krásy nenabídlo. Hrálo se na těžkém terénu, bylo to více o bojovnosti než o fotbale. Nám opět vyšel úvod zápasu, když jsme šli brzy do vedení po proměněné penaltě. První půle byla celkem vyrovnaná. Vypracovali jsme si několik šancí na skórování, ale bohužel jsme žádnou další neproměnili. Ani tu největší kdy jsme šli sami na bránu, v koncovce se v posledních zápasech docela trápíme. V druhé půli nás domácí postupem času více zatlačili a dostali se i do několika šancí. Jednou nám pomohla tyč, když zastavila ránu domácího hráče. My jsme využívali otevřené obrany domácích, ale chyběl nám klid v koncovce. Stejně jako před týdnem tak i teď jsme přišli o tři body až na konci zápasu, když jsme inkasovalo z trestného kopu v poslední minutě!!

Sestava: Šanda-Vilda, Mrvík, Studený, Grabmüller-Dohnal, Šára, Chytil, Pokorný-Dvorný, Šmíd (Hakl, Beneš, Rypka)

Branka: Dvorný