A-tým
19/09/2021

Ustrašený výkon nám body nepřinesl – FOTBAL HLÍZOV

6.kolo – 18.9.2021                                        FOTBAL HLÍZOV – FK PŠOVKA MĚLNÍK 1:0 (1:0)

Poprvé v sezóně se musíme podělit o hráče, když ve stejný čas hraje i náš B tým v Kostelci.Navíc přichází i větší marodka a my nemůžeme počítat s Lukášem Rypkou a Pavlem Šárou a stejně tak i s novou posilou z FK Neratovice Matějem Havlem ( ročník 2002 ). Ten přichází na půlroční hostování do konce Prosince. Další alternativou pro sestavu byli Tomáš Dohnal ( zranění ) a Radim Dvorný, který se po zranění z minulého zápasu rychle uzravil???

Zápas v Hlízově se nám vůbec nepovedl. V první půli jsme si míče moc neužili, hráli jsme se zbytečným respektem a dopředu a jsme byli málo odvážní. Domácí měli pouze jednu šanci kterou dokázali proměnit. Ve druhém poločase jsme se více dostali do hry, ale i tak jsme si nedokázali vytvořit žádnou šanci. Domácí měli stejně jako v první půli pouze jednu šanci, ale se samostatným nájezdem domácího útočníka si dokázal Vašek Čížek poradit. V závěru jsme posunuli více hráčů dopředu, ale domácí si se vším poradili.  Jediný střelecký pokus Jirky Šimandla z 20 metrů nemohl domácího brankáře ohrozit.Za celý zápas jsme si nevytvořili jedinou vážnější šanci ke vstřelení branky,a tak musíme konstatovat, že domácí zvítězili zaslouženě.

Po pěti výhrách v řadě přichází první podzimní porážka, ale i tak můžeme příští týden doma vše napravit a vrátit se na vítěznou vlnu. Důležitým faktorem zůstavá chrakter týmu a pevně věříme, že nás první prohra nikterak nenahlodá a my se budeme zase radovat z pocitu , který již pětkrát známe. Pojďme do toho…..

Sestava : Čížek – Kaiser ( 77 Beneš ),Mrvík,Studený,Grabmuller – Bursa,Šimandl,Chytil (C),Mihalík ( 77 Jašurek ),Šmíd – Pokorný ( 56 Dvorný )

Náhradníci : Netolický st. – brankář,Beneš,Dvorný,Jašurek

Branky :