A-tým
23/02/2020

Zimní příprava 2020

Trenér Jan Studený hodnotí dosavadní průběh zimní přípravy:

A-tým odstartoval zimní přípravu 21. ledna. Prvních 14 dní se jen trénovalo, včetně víkendů. Přípravné zápasy byly naplánované až na únor. V sobotu 8. 2. jsme se utkali s Dynamem Nelahozeves. Soupeři jsme podlehli 3:2. Nebylo to špatně utkání, ale projevila se dlouhá pauza, když jsme do zápasu naskočili téměř po třech měsících. K dalšímu přípravnému utkání jsme si zajeli do Benátek nad Jizerou, kde jsme změřili síly s přeborovým mužstvem FK Dobrovice. Dobrovice má v kádru dost zkušených hráčů z vyšších soutěží a bylo to znát. Většinu zápasu nás přehrávali, my jsme si moc gólových šancí nevytvořili a zápas jsme prohráli 3:0, ale i tak musím říct, že kluci odehráli slušné utkání. Třetí utkání jsme odehráli 22. 2. s týmem FK Vysoká. Přesto, že jsme prohrávali, tak jsme utkání zvládli a zvítězili jsme 5:1. Poslední přípravné utkání nás čeká 29. 2. s týmem SK Kopaná Hovorčovice.