B-tým
29/10/2019

SK Viktorie Všestudy – FK Pšovka Mělník B 3:2pp (1:0)

Do zápasu jsme vstupovali v roli outsidera – minule jsme ve Všestudech inkasovali 9 branek. Tentokrát se nám ale poměrně vydařil vstup do utkání a soupeře jsme nepouštěli do drtivého tlaku. Gól jsme sice inkasovali, ale naštěstí jenom jeden a ke konci poločasu se hra začala vyrovnávat. My jsme však hrozili pouze střelami ze střední vzdálenosti – nadějné akce, ve kterých figuroval zejména pravý obránce Beneš, se nám nedařilo dotáhnout do konce.

Po změně stran jsme nastoupili již bez zraněného Havrlíka, a když jsme inkasovali gól na 2:0 z podivné penalty, kdy míč spadl v souboji na loket Beneše, zdálo se být rozhodnuto. V rozmězí pěti minut se ale dvakrát dostal k úniku po chybách domácí obrany „uzdravený“ Lukáš Krejčík a najednou bylo vyrovnáno! Všestudští byli nervózní a tlačili se do útoku, z čehož pramenilo několik nebezpečných závarů před brankou posily z A-týmu Martina Šandy. Vše jsme ale přestáli a naopak jsme mohli rozhodnout z některého z brejků, které často táhl střídající Miřacký. Žádná akce se ale neujala, a tak jsme mohli být spokojeni alespoň se ziskem jednoho bodu.

V penaltovém rozstřelu neuspěli v našich barvách Urban a Kaiser, a tak bonusový bod zůstal doma.

Sestava: Šanda – Vlasák V., Vlasák K., Kaiser, Beneš – Urban, Havrlík (40. Netolický st.), Kuchta (60. Miřacký), Bláha – Klenotič, Krejčík L.

Branky: 60. a 65. Krejčík L.