B-tým
13/10/2019

TJ Slovan Horní Beřkovice – FK Pšovka Mělník B 5:0 (2:0)

V Horních Beřkovicích se hrál vyrovnaný zápas pouze v úvodu, kdy jsme mohli ze tří dobrých šancí jít do vedení. Zhruba od poloviny první půle se ale začalo hrát výhradně na naší obranné polovině a soupeř si začal vytvářet šance. První gól padl po přímém kopu, který Jenč vyrazil, následný centr do vápna z levé strany jsme ale už neubránili. Druhý gól padl také ještě do přestávky, tentokrát po centru z pravé strany.

Po poločase bylo rozhodnuto velmi rychle – během 15 minut soupeř přidal tři branky po útocích do otevřené obrany. Zápas se poté již dohrával a my jsme mohli alespoň zkorigovat zásluhou s chutí hrajícího Holečka, případně z některého z nebezpečných přímých kopů. Žádná z šancí se ale neujala, a tak odjíždíme s debaklem 5:0.

Sestava: Jenč – Vlasák V., Vlasák K., Cemper, Voleman (50. Kubáč) – Strnad (70. Buzalka), Havrlík, Eder, Bláha – Kvída (46. Holeček), Urban