Dorost U17
29/09/2019

FK Pšovka – FC Mělník 14:0

8.kolo – neděle 29.9.2019 od 12:30
FK Pšovka – FC Mělník 14:0 (6:0)
Sestava: Traxler, Šára, Maurer, Patsanov, Mencl, Ježek, Merta (c), Müller, Hezina, Páko, Svoboda – Čermák, Havel, Berky, Vlach, Mošna.
Góly: Svoboda 3x, Páko 3x, Merta 2x, Vlach 2x, Ježek, Šára, Maurer, vlastní.

Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný s naší mírnou převahou, v 6.minutě si Michal pohrál s obránci a otevřel skóre, i soupeř měl nějaké šance, ale postupně náš tlak narůstal a kolem 20.minuty jsme rychle nasázeli tři góly, nejdřív Dave využil chybné rozehrávky gólmana, pak opět Dave po pěkné kombinaci s Michalem šel sám na bránu a hned po něm Jéža taky sám proti gólmanovi nezaváhal. Do přestávky ještě přidali opět Dave a pak Šáris a víceméně bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu už hrál jen jeden tým a podle toho skóre narůstalo. Trošku to byla nakonec demolice, holt někdy se zadaří no. Takže pochvala pánové za fotbal a jedeme dál.