Dorost U17
11/11/2019

SK Kosmonosy – FK Pšovka 1:0 (1:0)

22.kolo – sobota 9.11.2019 od 12:30
SK Kosmonosy – FK Pšovka 1:0 (1:0)
Sestava: Traxler, Šára, Ježek, Maurer, Mencl, Vlach, Merta (c), Müller, Berky, Páko, Svoboda – Hezina, Patsanov.
ŽK: Svoboda, Berky.
Dnešní bitva se nevyvedla podle představ, těžký podmáčený terén nám dělal potíže v přesnější kombinaci a to potřebné štěstí, které je v takových zápasech potřeba, nijak nepomáhalo, jak herně, tak i zdravotně. Michal už od začátku kulhal a po čtvrt hodině musel být střídán, Matěj poločas ze všech sil vydýchal, ale pak už to nešlo, v tak těžkém zápase to bylo citelné oslabení. Gól na 0:1 byl takovej docela blbej, vypustili jsme míč v očekávání, že skončí v autu, jenže soupeř to stihl a přesným centrem našel volného, tady naše zbytečná chyba, hráč sám na vápně, navíc to z první trefil parádně, že Tadeáš neměl šanci. Ale makali jsme dál a příležitostí bylo dost, největší měl Viktor, udělal kličku brankáři, ale ukvapil se a netrefil bránu, to byla 100% tutovka. Naše největší chyba byla, že jsme nedokázali využít riskantní ofsajdovou past soupeře, možností na rychlé brejky bylo nadmíru, ale místo chytrosti a pozornosti jsme se spíš vztekali na rozhodčího. Gól jsme si zasloužili, kluci makali ze všech sil, ale dnes to nevyšlo.