20.kolo – sobota 27.10.2019 od 12:30
TJ Kunice – FK Pšovka 1:3 (0:1)
Sestava: Traxler, Šára, Ježek, Mencl, Vlach, Berky, Merta (c), Müller, Hezina, Páko, Svoboda – Havel, Patsanovo.
Góly: Páko 2x, Hezina.

První poločas byl naše jednoznačná záležitost, bohužel nepotvrzená góly. Hrálo se převážně na polovině soupeře, ale z mnoha šancí proměníme jen jednu, Michal v 21.min využil přesnou průnikovku od Jéži a obstřelil brankáře. Po přestávce domácí přitvrdili a častěji se začalo jiskřit, už tak jednoznačná hra to nebyla, ale pořád s převahou na naší straně, no opět se potvrdilo, že ty zahozený šance prostě zamrzej a zbytečně zkomplikujou zápas. Sice jsme zvýšili na 2:0, tentokrát vyslal Michala do šance Matěj, ale pak hned lajdácky bráníme dlouhý nákop a je z toho gól z ničeho. Závěrečných dvacet minut zbytečné drama, uklidnění a konečnou podobu výsledku zařídil Hezi v 76.min, zkušeně přehodil vyběhnutého brankáře. Nakonec tedy zasloužená výhra, ale měla být teda jednoznačně jednodušší…