Dorost U17
08/03/2020

TJ Sokol Klecany – FK Pšovka 0:6

10.kolo – neděle 8.3.2019 od 11:45
TJ Sokol Klecany – FK Pšovka 0:6 (0:1)
Sestava: Traxler, Šára, Maurer, Horák, Hezina, Merta (c), Havel, Müller, Čermák, Ježek, Svoboda – Vlach, Novotný, Berky, Vlastník, Patsanov.
Góly: Ježek 3x, Havel, Berky (pk), Merta.
Zcela zasloužená výhra, od prvních minut jsme soupeře zatlačili a bylo to především čekání na gól, ten přišel po 15ti minutách obléhání brány domácích, Kuba Havel se po rohu dostal k odraženému míči a v klidu přehodil brankáře. Bohužel do přestávky to byla jediná trefa, především díky našim chybám. V šatně pomohla důrazná domluva, zrychlili jsme rozehrávku a zlepšili pohyb bez míče, tak zákonitě přišlo víc šancí a další góly. Nejprve Vilda chvíli po vystřídání, v nebezpečném průniku byl faulovám a sám se postavil k penaltě. Hattrick si vystřílel Jéža, 2x po rychlém průniku a jednou dorážel do prázdný po ukázkové kombinaci. Jednou se trefil Matěj po jeho oblíbené akci, klička i gólmanovi. Sice jsme byli lepším týmem hned od začátku, ale pochvala je až za ten druhej poločas.