Dorost U17
11/06/2020

VOŠ Roudnice – FK Pšovka 3:3 (1:1)

Přátelák – Středa 10.6. <16:30>, hřiště Vědomice.

VOŠ Roudnice – FK Pšovka 3:3 (1:1)

Sestava: Traxler, Šára, Maurer, Borovička, Páko, Merta (c), Havel, Müller, Čermák, Ježek, Svoboda – Vlach, Hezina, Vlastník.
Góly: Páko 2x, Svoboda.
Zápas jsme měli vyhrát, ale opět vlastními chybami si to pokazíme. Na prvním gólu v naší síti se podepsal Mauris, laxní prací s míčem na pozici stopera si ho nechal lehce vypíchnout a vybojování zpět bylo ještě laxnější, stačily dva rychlé kroky a situaci by zachránil, soupeř se tak dostal do laciného brejku, který využil. Chvíli na to mohlo být vyrovnáno, ale Dejv v situaci sám na brankáře zaváhal, během chvíle už podruhý, naštěstí to trošku napravil v závěru poločasu, kdy se dostal k odraženému míči a z cca 20m se trefil pěknou tvrdou ranou. Po přestávce se hra příliš nezměnila, naší mírnou převahu jsme si kazili zbytečnými chybami a nevyužíváním šancí, takže to byl opět soupeř, kdo se dostal k lacinému gólu, po nedůrazu na kraji vápna se dostal míč před bránu a soupeř šanci lehce využil. Po několika minutách se dvakrát předvedl Michal, nejprve si zaskiloval s obránci ve vápně a s přehledem zakončil, pak využil rychlý průnik středem a ukázal Dejvovi, jak se v klidu zakončuje podél gólmana a ne do něj. Bohužel vedení 3:2 jsme i přes několik slibných akcí nezvýšili, naopak opět zbytečně si necháme gól dát v závěru zápasu. Stačilo by jen víc dravosti a roh soupeře odvrátime do bezpečí, ale je z toho další roh a k tomu přistoupíme stejně, první hráč to neodvrátí, druhej skoro uhne, až to propadne k soupeři od kterého se to odrazí do brány. No škoda, na výhru to bylo, hlavně v závěru zápasu jsme měli dostatek šancí, ale i přes tu spoustu chyb byl náš výkon zase o něco lepší. Je vidět, že ta pauza byla dlouhá a herní praxe nám moc chybí.