13.kolo KP – Sobota 19.3.2022 od 10:00 – hřiště Vyžlovka
SK Český Brod/Vyžlovka – FK Pšovka 1:6 (0:4)
Sestava: Traxler, Šára, Horák, Borovička, Merta (c), Daňhel, Müller, Maurer, Havel, Novotný, Svoboda – Zíta, Vlastník, Suchý L., Suchý S.
Góly: Svoboda 4x, Maurer 2x.
ŽK: Havel.
Velmi dobrý výkon a zcela zasloužená výhra. Hned od prvních minut jsme soupeře zatlačili a brzy se ujali vedení. V 5.min Dejv po rychlé kombinaci projel středem až před brankáře a v klidu zakončil k tyči. Po šesti minutách opět rychlá kombinace, Míša Novotný se uvolnil do průniku zleva, předložil Dejvovi před malé vápno a ten s jistotou zakončil. Na 3:0 to byl opět Dejv, ve 25.min Míša vystihl rozehrávku brankáře, přesnou průnikovkou za beky poslal Dejva proti brankáři a ten opět nezaváhal. Pět minut před pauzou se po rohu prosadil hlavou Mauris. Poločas byl v naší režii a to jsme ještě čtyři jasné šance neproměnili. Brzy po přestávce se Matěj proháčkoval zleva a naservíroval Maurisovi tutovku, ten doslova protrhnul síť, rozhodčí to ještě zkontroloval, ale nebylo pochyb. Pátý gól už domácí celkem utlumil a tempo zápasu trochu polevilo. V 83.min se velmi agilní Dejv opět prosadil po průniku, Honza výborně rozehrál rychlou akci a Dejv nezaváhal. Bohužel čisté konto jsme neudrželi, pár minut před koncem domácí využili roh. Pochvala pánové a podobný výkon předvedeme i za týden.