20.kolo KP – Neděle 26.9.2021 od 10:00 – hřiště FC
FC Mělník – FK Pšovka 2:7 (1:2)
Sestava: Traxler, Borovička, Šára, Hezina, Horák, Takács T., Maurer, Havel, Merta (c), Ježek, Svoboda – Daňhel, Vlach, Bárta.
Góly: Svoboda 3x, Ježek, Havel, Horák, Daňhel.
ŽK: Havel.
První poločas byl především bojovný, se šancemi na obou stranách, domácí byli tradičně o něco lepší v důrazu, my zas o něco fotbalovější. První šanci měli FC, po nebezpečném centru trefili břevno, ale po chvíli jsme udeřili my, Dejv rychlý průnik zprava, centr na Jéžu, ten první šanci prováhal, ale napodruhé už to vyšlo, 8.min 1:0. Na 2:0 zvýšil Dejv po penaltě, kterou zařídil šikovnými kličkami Matěj, penaltu sice gólman vyrazil, ale Dejv si míč našel znovu a už nezaváhal. Bohužel po dvou minutách byla penalta i proti nám a přišlo snížení na 2:1. Po přestávce jsme nedovolili soupeři nadechnout, za pět minut se po trestňáku dostal k dorážce Kuba a prostřelil vše. V 58.min Matěj nacentroval na Dejva, ten si chytře počkal a zvýšil na 4:1. Domácí sice po několika minutách ožili a opět proměnili penaltu, ale jejich aktivitu jsme utlumili tím nejlepším způsobem a po chvíli zvýšili na 5:2, Míša si z pozice krajního beka založil akci a po rychlé kombinaci se dostal až do zakončení, to už byla naše převaha jednoznačná a ještě jsme ji potvrdili dalšími dvěma góly. Opět rychlík Dejv prolétl za obranu, potáhl podél gólmana a uklidil do prázdný, pak si ještě spravil chuť Petr a po pěkné kombinaci s přehledem uklidil do sítě. Zasloužená výhra, poločas boj a drama, ale po pauze už rozhodla naše převaha a hlavně jedeme dál zodpovědný kolektivní výkon a pokračujeme ve zlepšení.