5.kolo – sobota 19.9.2020 od 10:15
FK Bohemia Poděbrady – FK Pšovka 4:0 (1:0)
Sestava: Horáček, Ježek, Šára Petr, Borovička, Čermák, Takács T., Müller, Merta, Kos, Techlovský, Svoboda –  Rypka (56), Janda (62), Horák (84), Takács S.
ŽK: Svoboda, Müller.
Tuto sezonu se nám stále nedaří nastoupit alespoň z části v optimální sestavě, po nadějném zápase s Nymburkem si s námi fotbalový osud opět pěkně pohrál a několik hráčů ze sestavy nemohlo hrát, Pavel Šára musel s áčkem, Fixa šel do karantény, Hrůša je pochroumanej, Mauris má ukopnutý palec a po pátečním tréninku odpadl kvůli kolenu i Kubáč, no vyžíráme si to fakt solidně. Naštěstí alespoň jedna dobrá věc, po měsíci zranění se vrátil Luky a půl hodiny už zvládl odehrát. Bohužel na hře jsou tyto nepříjemnosti velmi znát, sice se kluci snaží, ale zabíjejí nás šílené chyby. Poločas to vypadalo nadějně a měli jsme více ze hry, ale neproměníme tutovku a naopak dostaneme gól z ničeho, chvíli před poločasem trestňák z dálky a čumíme, jak soupeř hlavičkuje. Penalta za smolnou ruku v 56. min už nás celkem nalomila, ale po několika minutách gól na 0:3 už byl šílenej a zlikvidoval nás, totální nedůraz před bránou, který se opakoval i při čtvrtém gólu. Už se to snad ale zlepší, pár kluků se vrátí do sestavy a jistě to už zlomíme.