Dorost U19
16/10/2019

FK PŠOVKA MĚLNÍK – TJ SOKOL KLECANY 4:0 (2:0)

Zápas jsme začali velmi dobře. Hned ve 2 minutě se po levé lajně protáhl Roman Kos ( nahrával Honza Feix ) a jeho centr před branku umístil do sítě Radek Kvída – 1:0. Začátek výborný a to nás trochu ukolébalo. Hosté se snažili a dobře narušovali naši rozehrávku. Ta se nám málem stala osudnou ve 20 minutě, když náš brankář špatně rozehrál a následnou střelu do prázdné brány stačil ještě zlikvidovat. Od této doby jsme začali být aktivnější a pozornější. Neustálým pohybem jsme zaměstnávali obranu hostů a vytvářeli si i standartní situace. Po jednom z rohů nastřelil kapitán Jakub Kaiser břevno hostující branky. V dalších situacích jsme míč nedkázali protlačit do sítě hostů. V 28 minutě po přihrávce Radka Kvídy na Martina Kubáče se posledně jmenovaný protáhl po pravé staně a jeho centr skončil v brance hostí – 2:0.

Ve druhém poločase jsme hosty k vážné šanci nepustili a naopak jsme vždy po rychlém přechodu do útoku uděřili my. Nejprve v 65 minutě po souhře Roman Kos a Vojta Strnad zakončoval hlavou Radek Kvída  – 3:0 a v 73 minutě to byl opět Radek Kvída, který využil dlouhého nákopu Vítka Horáčka a po prodloužení hlavou Matyáše Holečka upravil na konečných 4:0. Kluci odehráli dobré utkání podpořené týmovým výkonem, kde kralovala naše obrana.

Sestava – Horáček – Kubáč ( 70 min Janda ),Eder,Kaiser (C),Strnad – Brůža,Rypka,Feix,Kos ( 79 min Techlovský ) – Kvída,Holeček

Připraveni na střídání – Traxler,Techlovský,Janda,Balog

Branky – Kvída 3x,Kubáč