Dorost U19
01/09/2020

FK Pšovka – Sokol Hostouň 0:3

2.kolo – neděle 30.8.2020 od 10:15
FK Pšovka – Sokol Hostouň 0:3 (0:1)
Sestava: Traxler, Šára Petr, Eder, Kubáč (c), Jašurek, Müller, Feix, Merta, Kos, Hruška, Ježek –  Maurer (61), Čermák (73), Techlovský (74), Janda, Borovička.
ŽK: Jašurek, Eder, Ježek.

Po nepovedeném zápase s Velimí jsme předvedli zlepšený výkon, sice bylo stále patrné, že nejsme zcela ve své kůži. Kluci se rvali, chtěli předcházející nezdary napravit a zlomit tu smůlu, celý poločas jsme měli nad soupeřem o něco navrch, ale chybělo tomu více klidu a kvality ve finální fázi. Čekání na gól zlomila zase naše zbytečná chyba, chvíli před pauzou jsme hloupě přišli o míč a soupeř se z dálky trefil trošku i se štěstím. Logicky nás to poznamenalo a v druhém poločase se hra vyrovnala. Náš výkon už byl zbytečně komplikovaný, naopak soupeř hrál jednoduše a když už jsme se nadechovali k lepšímu výsledku, dostali jsme gól po několika odrazech z rohového kopu, tak trošku i naše klasická chyba, nedůraz. Soupeř už nám moc nedovolil a před koncem zápasu potvrdil výhru třetím gólem po pěkné střele z 20 metrů. Dnes musíme vyzdvihnout výkon Romči Edera a Péti Šáry, to bylo vzorové pro všechny. No makáme dál a zlomíme to, jen se teď chvíli nedaří.