Dorost U19
27/09/2020

FK PŠOVKA – TJ Kunice 6:2

6.kolo – neděle 27.9.2020 od 10:15
FK Pšovka – TJ Kunice 6:2 (4:1)
Sestava: Horáček, Jašurek, Eder, Borovička, Kubáč (c), Takács T., Ježek, Feix, Merta, Rypka, Svoboda – Hruška (59),  Janda (70), Čermák (80), Müller (86), Šára Pavel, Takács S.
Góly: Kubáč 2x, Merta, Rypka, Feix, Hruška.
ŽK: Ježek, Janda.
Dnes jsme se konečně sešli téměř kompletní a na hře to bylo samozřejmě znát. S výjimkou několikaminutových výpadků před a po přestávce jsme měli zápas pod kontrolou a konečně se to projevilo i střelecky. Hned v 6.min založil Urby rychlou akci, po křídle vysunul Lukyho a jeho přesný centr s jistotou využil Matěj. Po dalších šesti minutách se výborně předvedl Luky, na hraně velkého vápna zachoval klid, připravil si míč ke střele a obstřelil brankáře. U třetího gólu byl zase Luky, jeho obrovská chuť po šestitýdenní pauze nešla přehlédnout, po faulu na něj proměnil penaltu Kubáč. Po dvou minutách ukázal parádu Fixa, ve středu hřiště si narazil o rozhodčího a skoro z 30 metrů poslal nechytatelnou vizitku přesně k tyči. Těsně před pauzou jsme se nevyvarovali chybě, které nás ničily v minulých zápasech, nedůraz v našem vápně a místo míče v bezpečí pomůžeme soupeři do šance, pak zbytečný faul a penalta, 4:1 sice slušný poločas, ale zbytečný gól. Hned po přestávce potrestal soupeř naší laxnost, zcela volný hráč na středu vápna šanci využil, Vítek střelu sice zblokoval, ale gólu už nezabránil. Naštěstí po chvíli se Kubáč předvedl jako správný kapitán, Matěj vybojoval míč u rohového praporku a po jeho přesném centru Martin s jistotou skóroval. Na konečných 6:2 dal Hrůša po rychlém průniku. Dnes solidní výkon, ale to musíme potvrdit i v dalších zápasech.