Dorost U19
16/01/2020

HODNOCENÍ PODZIMU – 2019 ( Krajský přebor )

Po odehrané podzimní části sezóny došlo jako obvykle na celkové hodnocení našeho vystoupení v krajském přeboru soutěže a k individuálním statistikám jak týmu, tak i samotných hráčů. Celkově jsme byli s vystoupením našich hráčů spokojeni, i když jsme se nevyhnuli zbytečným prohrám, které pramenily z nevyrovnanosti osobních výkonů některých hráčů. Celkové 4 místo je dobrým vstupem pro jarní část sezóny.

I z tohoto důvodu každý hráč obdržel kartičku, která signalizuje jeho vytíženost, produktivitu i karetní prohřešky během zápasu. Hráč by si tímto způsobem měl uvědomit svůj přínos pro tým a měl by svou další činností – zlepšením podpořit svůj osobní růst o větší vytížení během zápasu. Celkově lze říci, že tým měl velmi dobrou docházkovou schopnost a práce o trénink měla vliv na jejich zlepšení. Během podzimu v našem týmu skončili hráči, kteří nechtěli pracovat pro tým a jejich tréninková morálka byla velmi nízká – Balogh a Němec. Celková docházka týmu byla přes 70% tréninkových jednotek v kádru o 17 lidech. Nejslabší skupinou v týmu v tomto ohledu byla účast našich brankářů, která činila jen cca 40% docházky a to včetně docházky brankáře mladšího dorostu. I přes tento docházkový deficit byl Vítek naší oporou. Dalším brankářem v našem týmu byl člen mladšího dorostu Tadeáš Traxler, který neměl tak dobrou bilanci, ale vždy byl ochoten Vítka zastoupit a navíc si ještě odchytal svůj zápas. V jednom zápase musel naše brankáře zaskočit Pavel Šára a podílel se na výhře nad Čelakovicemi 4:1.

Obrana prošla velkou změnou před začátkem sezóny, ale kluci prokázali svůj velký potenciál. Postupně se sehráli a stali se osou týmu – Kubáč,Kaiser Eder,Strnad. Navíc Martin Kubáč se stal jedním z nejlepších v celkovém bodováni mužstva za branku a asistenci v zápase. Každý z hráčů si odehrál i zápas za B – tým a navíc Jakub Kaiser byl na lavičce A – týmu a účastnil se čtyř zápasů.  Jedenkrát pak asistoval i Roman Eder.

V záloze jsme hodně experimentovali, ale postupně se tým uklidnil do podoby – Brůža,Feix,Rypka,Kos. V záloze byl připraven stálý hráč áčka Pavel Šára, který nám pomohl, vždy když byla potřeba. Zde jsme si prošli velkými změnami po odchodu starších hráčů a časté změny neměly dobrý vliv na hru týmu.Stálým členem A- týmu jsou Pavel Šára a Lukáš Rypka

Útok se postupně dostal do podoby Kvída – Holeček. Zde je jen škoda, že Martin Hruška nebyl vždy připraven hrát, ale pokud měl svůj den, tak byl nesmírně platným hráčem. Každý z vytěžovaných hráčů se podíval jak do B tak i A týmu Pšovky Mělník.

Hráči ( Techlovský,Janda,Vavro ), kteří patří do týmu a nebyli tak vytížení, byli vždy připraveni naskočit a podíleli se i tak na dobrém vystoupení našeho týmu v této části soutěže. Na závěrečném bowlingovém večeru se prokázala vysoká schopnost respektu k týmu a jeho soudržnosti! Speciální díky klukům, kteří již skončili v našem týmu a stále zůstávají naší součástí – Tomáš Bláha a Mirek Havrlík.

Všem hráčům děkujeme za jejich přístup a přínos pro tým!!!