Dorost U19
02/07/2020

POSLEDNÍ SPOLEČNÁ AKCE

Sezóna byla předčasně ukončena, a tak klukům z týmu U19 zbyla jen tréninková povinnost, která postupně přecházela k zápasovému vytížení. Všechny své zápasy kluci zvládli na jedničku, a tak se loučili s ročníkem výhrami. Nadstavbou pro ně pak byla účast v tréninku a zápasech dospělých, kde prokázali svou výkonnost a ukázali i svůj herní a lidský potenciál.

Poslední společnou akcí byla rozlučka týmu. Jako vždy jsme chtěli vymyslet něco originálního a hlavně nevšedního, protože hřiště a fotbalu si hráči užívali po celý rok. Místo které jsme zvolili byla Lhotka u Mělníka, která skýtala hodně možností – příroda, rybník, hřiště na volejbal či nohejbal, a v neposlední řadě i možnost si společně posedět večer u táboráku. Již v pátek se sešel celý tým a rozpoutal sportovní hrátky v nohejbalu a volejbalu, které vrcholily v sobotní odpoledne. Týmy – Sekyrky, The best tým,Starý vlci, Fixa skvadra a Pumpičky rozehrály své zápasy, které nepřerušil ani rychle příchozí déšť. Z celkového vítězství se pak radoval tým Sekyrek ve složení Jakub Kaiser Pavel Šára a Tomáš Bláha, který již svou kategorii opustil, ale sounáležitost s týmem neztratil. Ve volejbale pak dominoval tým Jiří Kaiser a Tomáš Bláha.Všechny soutěže byly poté odměněny patřičným způsobem. Přítomná vodní plocha nabízela možnosti ke koupání a relaxu na sluníčku. Atrakci, kterou jsme si vzali s sebou byla lana. Jejich natažení přes šíři vodní plochy byla lákadlem schopností jednotlivců, jak se dostat na druhou stranu bez namočených věcí. Jednoduchá zábava, která vtáhla všechny zúčastněné a nezůstalo jen u našeho týmu. Nejvíce si pak hráči užili koupání a poté společných her.

Opět se ukázal charaker týmu, protože ne každý mohl vydržet celý den na místě , a tak se vždy po malé odmlce vraceli zpět, aby mohli trávit poslední společný víkend pohromadě. Jediný kdo se nemohl akce zúčastnit byl Honza Netolický a Marek Janda. V sobotním podvečeru došlo i na rekapitualci ročníku a každý si odnesl malou pozornost za svůj přístup k plnění svých povinností. Kluci kteří končí byli obdarováni soškou, která měla symbolizovat jejich účinkování v krajském přeboru. Každý si odnesl spousty zážitků a srandy, která byla vždy součástí skvělé party, která se zase posouvá k dalším cílům. Jedna etapa končí a další na hráče a trenéry čeká. Ti kteří zůstavají by měli tvořit jádro týmu, který by měl fungovat i nadále a měl by navázat na předešlé cíle, které přetrvávají – hrát špičku krajského přeboru.

Všem kteří jste se podíleli na této vyjímčné partě děkujeme a přejeme Vám hodně osobních a sportovních úspěchů, které by Vás měly dovézt k Vámi vytýčeným cílům, které na Vás čekají. Tým U19.