Dorost U19
09/09/2019

PŘÍPRAVA NA NOVOU SEZÓNU 2019/2020

Po ukončení minulé sezóny nás opustili čtyři hráči, kteří přecházejí do kategorie mužů, a to Miroslav Havrlík,Jan Škrabal,Vít Vlasák a Tomáš Bláha.Všem hráčům bylo vysloveno poděkování za jejich snahu v dorostenecké kategorii. Po odchodu zkušených hráčů jsme získali nové posily, které se zapojily do společné přípravy v průběhu července až srpna.

K týmu se připojili Roman Kos ročník 2002 – návrat z SK Mšeno, Jan Balog ročník 2002 – přestup z Vitana Byšice, Marek Janda ročník 2002 – přestup z FK Bechlín,Jakub Němec ročník 2001 – přestup z TJ Sokol Cítov a Radek Kvída ročník 2001 zatím nedořešen přestup z FC Mělník. Příprava začala 19.7.2019. V rámci přípravy jsme absolvovali i krátké soustředění, které probíhalo na hřišti Pšovka Mělník a ve Lhotce u Mělníka, kde jsme nabírali fyzickou kondici.

Součástí přípravy byly i tři prátelské zápasy:

FK Pšovka Mělník – Union Vršovice ( divize ) – 3:4 ( 2:1 ) Naši hráli po týdenní fyzické přípravě zakončili týden s týmem, který postoupil do divizní soutěže a předvedli velmi povedený zápas, když ještě v 90 minutě byl stav 3:3 ( v 88 min vyrovnával Techlovský ), aby v nastaveném čase po našem nedůrazu hosté strhli vedení na svou stranu proměněnou penaltou.

Sestava – Traxler – Kubáč,Kaiser, Šára,Strnad – Janda,Feix,Eder,Kos -Němec,Hruška

Na střídání v průběhu zápasu byli připraveni – Techlovský,Kvída,Balog,Holeček

Branky : Hruška, Janda,Techlovský ( jeho první branka )

SK Ďáblice ( pražský přebor )- FK Pšovka Mělník – 3:3 (1:2 ) V zápase jsme opět předvedli povedený výkon, který jsme nepodpořili brankami. Naopak jsme dvakrát inkasovali z pokutových kopů. Výsledek jsme zachraňovali na konci zápasu ( 90 min ) Mirkem Havrlíkem.

Sestava – Traxler – Kubáč, Kaiser, Šára,Strnad – Havrlík, Feix,Eder,Brůža –  Kvída,Hruška

Na střídání v průběhu zápasu byli připraveni – Techlovský,Kos,Němec,Janda

Branky : Havrlík 2x,Šára

FK Pšovka Mělník – FC Libuš ( pražský přebor ) 6:3 ( 0:0 ) Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli nevýrazní v koncovce i v nastavení herního projevu. Ve druhém se projevil náš lepší pohyb a hlavně došlo k proházení postů, které nefungovaly. Šancí bylo na dvouciferný výsledek.

Sestava – Traxler – Kubáč, Kaiser,Vavro,Strnad – Rypka, Feix,Eder,Brůža –  Techlovský,Němec

Na střídání v průběhu zápasu byli připraveni – Hruška,Kos,Kvída,Janda

Branky : Hruška 2x,Němec,Rypka,Kaiser,Kvída

Celkově se jednalo o povednou přípravu, která se zaměřila na utužení kolektivu a zapracování nových tváří v týmu.Soupiska pro sezónu 2019 – 2020 počítá s 19 hráči ( včetně dvou gólmanů ).