Dorost U19
12/09/2021

Staršímu dorostu se nedaří.

7.kolo KP – Sobota 11.9.2021 od 10:15 – hřiště Libiš
TJ Sokol Libiš – FK Pšovka 4:2 (3:1)
Sestava: Traxler, Borovička, Šára, Hezina, Horák, Takács T., Maurer, Merta (c), Havel, Bárta, Ježek – Takács S., Vlach, Daňhel.
Góly: Borovička, Hezina.
Naší sílu značně ovlivnila absence tří klíčových hráčů, Dejv (stopka jeden zápas), Honza (pochroumané koleno, ale koncem září už bude ready), no a Štefan (tam je to s kolenem horší). Premiéru v našem týmu si odbyl Petr Daňhel, zatím jen půl hodiny, ale ukázal, že bude platnou posilou. A průběh zápasu klasika, dokážeme dát rychle gól, vzápětí necháme soupeře lacino vyrovnat a pak předvádíme šílenosti v defenzivě, jeden gól si dáme pomalu sami. Naše hra se zlepší až v průběhu druhého poločasu, ale když se nadechujeme ke skorigování výsledku, předložíme soupeři gól na zlatém podnosu. Chybějící hráči jsou samozřejmě hodně znát, ale největší problém je, že nedokážeme předvádět solidní výkon po celý zápas a především hodně kluků hraje značně pod svoje možnosti.

5.kolo KP – Sobota 28.8.2021 od 10:15 – hřiště Kosmonosy
SK Kosmonosy – FK Pšovka 3:2 (2:1)
Sestava: Takács S., Borovička, Šára, Obročník, Horák, Bárta, Merta (c), Maurer, Havel, Vlach, Svoboda – Traxler, Takács T., Vítovský, Vlastník.
Góly: Svoboda 2x.
ČK: Svoboda (85.)

Dnes nás štěstí nenávidělo, Dejv vcelku přísná červená karta po dvou žlutých a Štefan přetržený kolenní vaz, tohle fakt nepotřebujeme. A výkon to je kapitola sama pro sebe, nedokážeme se vyvarovat fatálním chybám, bohužel někteří hráči tomu značně přispěli svým přístupem k životosprávě a zodpovědnosti před zápasem.