Dorost U19
07/06/2021

Zápas st. dorostu po osmi měsících pauzy

Neděle 6.6.2021 od 10:15 – přátelák
FK Kralupy 1901 – FK Pšovka – 4:2 (3:2)
Sestava: Takács S., Šára, Kubáč, Borovička, Bárta, Hezina, Merta, Havel, Takács T., Techlovský, Svoboda – Mourek, Obročník.
Góly: Techlovský, Svoboda.

Je to až neuvěřitelné, ale od posledního zápasu nás dělí téměř třičtvrtě roku (11.10.2020). Dnešní sestava už byla složená z hráčů pro příští sezonu + výpomoc dvou 2002 – Kubáč, Techlovský. Premiéru si v týmu odbyl Viktor Bárta r.2005, přeřazen z ml. dorostu a po dlouhé době náš dres oblékly i dvě staronové tváře z časů přípravek, Lukáš Mourek a Štefan Obročník. Zápas především ovlivnily naše trestuhodné chyby v defenzivě a důrazu, když se k tomu přidalo i zahazování šancí, kdy nedáme gól ani do poloprázdné brány, byl výsledek příznivější pro domácí. Projevila se samozřejmě i dlouhá zápasová pauza a to nejen ve hře, ale značně i na kondici.