Dorost U19
13/03/2022

Zimní příprava – část.2

Sobota 12.3.2022 od 14:30 – Zálezlice, okresní pohár mužů.
TJ Sokol Zálezlice – FK Pšovka 6:1 (2:1)
Sestava: Traxler, Vlasák, Horák, Borovička, Šára, Merta (c), Müller, Boušek, Havel, Bárta, Svoboda – Ježek.
Góly: Svoboda.

Očekávání trenérů, že se kluci budou chtít ukázat a předvedou týmu mužů hrající 3.třídu nějakou kvalitu, tak to se bohužel nestalo. První poločas byl ještě ucházející, měli jsme více ze hry a tomu odpovídalo i vyšší množství šancí, bohužel i megajasné tutovky jsme nepochopitelně zazdili. Po přestávce už to z naší strany nebyl fotbal a kouč jen nevěřícně kroutil hlavou. Možná se i projevila absence několika hráčů, jistě by byl výkon jiný, ale to už jsou jen výmluvy. No nic, jedeme dál, i takový zápas je ponaučení a zkušenost. A taky děkuji Víťovi Vlasákovi, že nám na poslední chvíli pomohl a odvedl kus práce, jinak bychom hráli bez náhradníka.

Neděle 27.2.2022 od 12:00 – UMT Rynholec
Sokol Hostouň – FK Pšovka1:5 (0:1)
Sestava: Takács S., Ježek, Müller, Borovička, Takács T., Merta (c), Šára, Maurer, Havel, Boušek, Svoboda – Vlach, Hezina,
Góly: Svoboda 4x, Merta.

Solidní zápas v tempu a nasazení, herně jsme měli o něco navrch. Skóre otevřel Dejv v 18.min střelou z 20 metrů. Vyrovnáno bylo klasicky po naší chybě, 51.min nepřesnost při jednoduché rozehrávce, rychlý protiútok, centr a gól. Po několika minutách využil Dejv rychlý náběh za obranu, udělal kličku gólmanovi a nemýlil se. V 67.min jsme měli výbornou dvouminutovku, která rozhodla zápas. Faul na Matěje a k penaltě se postavil hladový Dejv, sice mu to gólman vyrazil, ale na dorážku už nedosáhl. Hned po chvíli to opět Dejv dostal za beky a obhodil i vybíhajícího gólmana. V poslední minutě dal na konečných 5:1 Matěj, proháčkoval se ve vápně až do zakončení. Výkon solidní, ale nedaří se nám odstranit tu spoustu zbytečných doteků navíc.

Sobota 19.2.2022 od 10:00 – UMT Vrchlabí
FC Vrchlabí – FK Pšovka1:3
Sestava kombinovaná s mladším dorostem.

Na závěr soustředění jsme odehráli zápas v krásném areálu. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.