Miniškolička
15/05/2022

Miniškolička: Zápas vs Tišice

Pro některé první, pro některé druhý a pro některé dokonce třetí zápas za Pšovku! 🙂 Opět jsme si ho v krásném počasí a v krásných dresech všichni užili. Protože těch zápasových (a vzhledem k dosavadnímu počtu absolvovaných tréninků i obecně fotbalových) zkušeností mají naši hráči zatím opravdu málo, bylo to dnes hlavně o poznávání toho, co vede k úspěchu v podobě vstřelení branky.

Pro většinu kluků byl na začátku problém přijít na to, jak to vlastně udělat, abych soupeři sebral míč (tohle bylo stejné pro všechny děti v modrých i v zelených dresech). Skvělé na tom bylo, že na konci už to bylo mnohem lepší a vlastně úplně všichni – i ti nejbojácnější – v tomto nějaké úspěchy zaznamenali. A taky úplně každý na hřišti dokázal projít s míčem až na branku a vstřelit góóóóól, což určitě přispělo zase k pochopení, že je hlavně potřeba s míčem utíkat rychle do volného místa.

Suma sumárum, další pěkný střípek do počátků fotbalového vývoje našich nejmenších fotbalistů!