27/10/2019

FK Pšovka U10 – TJ Sokol Libiš U11 B 4:12 (3:6)

Sestava: Kučera – Nedvěd, Dolejš (C), Kettner, Plašil, Paděla, Kořenský, Jindráček.

Branky: 2x Plašil, 1x Kettner, 1x Paděla.

Poslední zápas podzimní části sezóny se nám bohužel nevydařil. To, že se nám stále  nedaří základní věci jako zpracování míče a nahrávka a dostáváme z toho góly bych ještě přešel s tím, že se jedná o problém, který zvládneme hravě vyřešit – prostě to natrénujeme. Ale pak tu jsou věci, nad kterými mi zůstává rozum stát  – nulová reakce na odražený míč, šíleně pomalé napadání soupeřovi rozehrávky, nulový zájem o hru (jeden hraje s míčem, druhý mu pomáhá a zbylí tři koukají) a Kůčova rozehrávka od branky, když v okruhu 15 metrů není jediný soupeř.

Radost mám z individuálního výkonu Keťase, který podal určitě svůj nejlepší výkon v této sezóně a zasloužil si kapitánskou pásku – při hře s míčem vůbec nezmatkoval, hrál odvážně jeden na jednoho a dokázal vstřelit góla po krásné akci. Jen tak dál!

Tímto jsme uzavřeli naše působení ve 2. výkonnostní skupině okresního přeboru starších přípravek. Kluci měli možnost poměřit se s takticky a fyzicky vyspělými týmy (Cítov, Počáply) a mohli sehrát i čtyři vyrovnané zápasy s béčky Libiše a Mělníka, ale povedli se jenom dva. Přes zimu se utkáme s jinými týmy, jejichž úroveň by měla odpovídat té naší 🙂

Naším velkým cílem během dlouhé zimní sezóny bude rozvíjet schopnost o fotbalu přemýšlet a vnímat hru, aby kluci mohli naplno využít své fotbalové dovednosti, což zatím bohužel nedokážou.