03/11/2019

FK Pšovka U10 – TJ Sokol Tišice U11 6:4 (2:2)

Sestava: Kettner, Paděla, Tvrdík, Kučera, Nedvěd, Stočes, Skřipský, Škrabánek, Synek, Dolejš

Branky: 3x Kettner, Skřipský, Stočes, Tvrdík

Vítězstvííííííííííííí! Po třech měsících jsme se dočkali 🙂 Jsem rád, že naše první výhra v této sezóně byla podpořena hezkým výkonem. Kluci dokázali předvést krásné akce a ukázali, že se za ty roky opravdu něco naučili. Odvážná hra 1 na 1, nabíhání při rozehrávkách, až na výjimky rychlé přepínání do obrany a nakonec i ty góly, i když vzhledem k průběhu zápasu si myslím, že jsme jich tam měli nasázet víc. Výstavní byla trefa Keťase, který krásně trefil skákavý míč a nedal urostlé brankářce soupeře žádnou šanci.

Kluci si musí dát pozor na výpadky pozornosti, protože ztráta koncentrace u jednoho hráče na 10 vteřin stačí na obdržení branky, a pak musíme dalších 15 minut usilovně bojovat, abychom vyrovnali…

Do zápasu se plnohodnotně zapojili dva nováčci (Honza Škrabánek a Dan Synek) a rozhodně nezklamali. Ještě chvíli potrvá, než se kluci budou orientovat na různých pozicích, ale do budoucna vidím jejich zapojení do týmu velmi optimisticky 🙂

Ještě větší radost než z povedených kliček a nahrávek mám z týmového pojetí – kluci zápas prožívali naplno, oslavovali góly, dokázali se navzájem podpořit a pomoct si. Radost z fotbalu byla viditelná. A tak to má být.