29/02/2020

23. 2. 2020 turnaj v Kolodějích

Na turnaji v Kolodějích jsme v konkurenci pěti týmů skončili třetí. Do turnaje jsme vstoupili netradičně dobře a vyhráli jsme první i druhý zápas. Tím bylo jasné, že bez medaile neodjedeme. Jaká to bude měly rozhodnout poslední dva zápasy. Bohužel jsme v nich neuspěli a po dvou porážkách bez vstřeleného gólu jsme si domů odvezli bronz. Turnaj se hrál na moderní umělé trávě a bylo to určitě výborné doplnění zimních halových tréninků.

Sestava:

Niky Oršulík, Katka Najmanová, Felix Frýdl, Tadeáš Walter, Kuba Vašek, Maty Buzalka, Ondra Vlastník, Kuba Dau, Pavel Sirůček, Petr Sirůček.

Pořadí v turnaji:

1. FK Kolín; 2. FK Brandýs-Boleslav; 3. FK Pšovka Mělník; 4.AFK Sokol Semice; 5. Sokol Kostomlaty nad Labem

Zápasy:

FK Pšovka Mělník : AFK Sokol Semice   5  :  0  (góly: 2x Kuba Vašek, 2x Pavel Sirůček, Tadeáš Walter)

FK Pšovka Mělník : Sokol Kostomlaty n.L.  6 : 2 (góly: Pavel Sirůček, Ondra Vlastník, Maty Buzalka, Kuba Dau, Felix Frýdl, Tadeáš Walter)

FK Pšovka Mělník : FK Brandýs-Boleslav  0 : 2

FK Pšovka Mělník : FK Kolín  0 : 6