15/02/2020

Přátelská utkání 14. – 16. 2. 2020

TJ Sokol Tišice – FK Pšovka 6:18 (2:5, 0:4, 0:1, 1:4, 3:4)

Sestava: Dolejš, Roudnický, Škrabánek, Januška, Skřipský, Stočes, Kučera.

Branky: 6x Dolejš, 5x Kučera, 3x Stočes, 2x Januška, Škrabánek, Skřipský.

Z tohoto zápasu mám dobrý pocit. K vidění byly hezké akce, ať už individuální či se zapojením více hráčů, ve kterých kluci dokázali využít svoji převahu v práci s míčem nebo v rychlosti. Velmi se dařilo atakování rozehrávky soupeře, což vedlo k zisku mnoha míčů v nebezpečných prostorech před brankou. Občas ale bylo naše napadání hodně zbrklé a nerozvážné, opouštěli jsme při něm pozice (hlavně obránci) a jen díky obrovskému štěstí nás za to soupeř nepotrestal gólem.

Pochvala pro všechny, kteří se nebáli zkoušet naučené dovednosti. Dnes to byly hlavně mraky zidanovek, příště možná přidáme i něco dalšího 🙂

Ještě větší radost než ze samotné hry mám z našeho týmového chování, které dnes bylo příkladné. Nálada výborná, kluci společně slavili góly, pomáhali si, zkrátka táhli za jeden provaz. Uchovejme si tuto energii i do zápasů, kdy se nám tolik dařit nebude!

Miniturnaj Neratovice

Sestava: Kučera, Plašil, Paděla, Kořenský, Kettner, Dolejš, Nguyen, Páko.

FK Pšovka – SC Xaverov 3:12 (6+1) 2x Dolejš, Plašil

FK Pšovka – FK Neratovice-Byškovice U9 3:7 (6+1) 2x Plašil, Kořenský

FK Pšovka – FK Neratovice Byškovice U10 1:12 (5+1) Plašil

Parodie na fotbal. Nejenom že jsme za dvě hodiny nic nepředvedli, my jsme ani nic nezkusili. Nulové nasazení, srabácký výkon, fotbalové akce by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Zahrál si jenom Dejv, který se nebál hrát s míčem, když ho měl, a nebál se strčit do soupeře, když ho neměl.