03/09/2020

SK Junior Teplice – FK Pšovka 20:27

SK Junior Teplice A – FK Pšovka A 8:12 (1:5, 1:2, 2:0, 4:5)

Sestava: Sochor – Paděla, Kořenský, Kettner, Plašil, Páko, Janíček, Čmedla.

Branky: 5x Plašil, 2x Kořenský, 2x Páko, Kettner, Janíček, Čmedla.

Dobrý zápas se soupeřem přibližně na naší úrovni. Zaměřovali jsme se hodně na chování v obranné fázi – okamžité přepínání při ztrátě, napadání, vystupování proti střílejícímu hráči, zdvojování, zajišťování – což se hlavně v první polovině zápasů dařilo. Při útočení si kluci dokázali poradit a celkem ladně a v rychlosti překonat obranu soupeře, jenom při rozehrávkách od brány jsme byli hodně statičtí.

Všichni kluci zaslouží pochvalu, ale specielně vyzdvihnout pak chci Šímu, který jako střeďák hrál s velkou jistotou a zakládal mnoho našich útoků.

SK Junior Teplice B – FK Pšovka B 12:15 (3:2 3:5, 3:6, 3:2)

Sestava: Roudnický – Nedvěd, Tvrdík, Nguyen, Kotík, Berkela, Pexa, Nicek.

Branky: 4x Nedvěd, 3x Tvrdík, 3x Nicek, 2x Nguyen, 2x Pexa, Kotík.

Zápas jsem neviděl, ale dle hodnocení trenéra Jirky Š. to bylo povedené představení našeho týmu (až na úplný začátek, kdy kluci takzvaně zaspali). Kluci předvedli bojovný, běhavý výkon, doplněný skvělými individuálními výkony Médi, Tvrďase a Roudyho v brance.