19/09/2019

TJ Sokol Cítov U11 – FK Pšovka U10 16:3 (5:1)

Sestava: Kučera – Kořenský, Paděla, Kettner (C), Nedvěd, Plašil, Tvrdík.

Branky: 2x Kořenský, Plašil.

Podruhé v krátké době jsme se představili v Cítově. Pozitivní je, že oproti minulému zápasu se zase o kousek zlepšila naše hra i výsledek (předtím to bylo 25:2 pro domácí). Největší zásluhu na tom mají podle mě Kůča, Pady a Šimi, kteří předvedli hezké individuání výkony. Kůča předvedl obrovské zlepšení oproti předchozím zápasům a konečně byl pro kluky jako brankář oporou – líbilo se mi chytání, mluvení i rozehrávka, jen tak dál! Pady hrál výborně na pozici obránce – 1) dokázal kopírovat pohyb soupeře a pak ho rychlostním souboji odstrčit od míče. 2) měl obrovský klid při rozehrávce, nezakopával v panice míče ani nenehrával obsazeným spoluhráčům, a když byla vhodná příležitost, dokázal udělat kličku na útočníka a obejít ho. Šimi byl odměněn dvěma góly za svoji aktivitu – nabíhal při rozehrávkách (hlavně na auty) a dokázal útočit i z pozice obránce, když byl před ním volný prostor. Velké zlepšení oproti začátku sezóny.

Zbytek kluků podle mě nedokázal plně využít svoje možnosti  – Kety si zahrál s míčem hrozně málo, protože vždycky, když ho získal, tak se ho hrozně rychle zbavil. Pláša hrál přetlačovanou s obránci (což mu samozřejmě nevycházelo, protože bez kličky se přes soupeře přechází hodně hodně těžko). Méďa a Tvrďas dokázali několikrát předvést hezkou akci, ale štve mě, že těch akcí a pokusů o ně bylo hrozně málo – kluci si moc nenabíhali, a tak se k nim logicky nemohl míč dostat.

Mrzí mě výsledek v poslední čtvrtině, kdy jsme si trochu zkazili celkový dojem ze zápasu, když jsme si nechali dát několik hloupých gólů z našich rozehrávek.