19/09/2020

TJ Sokol Tišice – FK Pšovka C 7:23

TJ Sokol Tišice – FK Pšovka C 7:23 (1:7, 1:5, 2:7, 3:4)

Sestava: Jindráček, Stočes, Pexa, Bánovčin, Nicek, Sebella, Škrabánek, Nguyen, Šípoš.

Branky: 7x Jindráček, 5x Stočes, 3x Pexa, 2x Nguyen, 2x Bánovčin, 2x Šípoš, Škrabánek, Nicek.

Kluci to měli dnes poměrně jednoduché, na všechny činnosti s míčem i bez něj bylo hodně času a prostoru. Líbilo se mi několik momentů, kdy jsme se dokázali dostat z chumlu s použitím zpětné nahrávky, díky čemuž jsme mohli „otočit hru“ a zaútočit po druhé straně. Hra s míčem se mi líbila u Domči a Míly, kteří kromě nahrávek dokázali hrát pěkně jeden na jednoho. Jediné, co mě vytáčelo, byly (převážně Domčovy) pakopy pravou nohou tam, kde měla být jednoznačně levá… a nejhorší na tom bylo, že na soupeřova brankáře stačily. Na tohle je potřeba dát pozor a snažit se problém odstranit i za cenu počátečních neúspěchů při střelbě levačkou.