29/08/2020

Turnaj partnerských klubů 29. 8.

Sestava:  Jindráček, Stočes, Šuchman J., Štětka (C), Sebella, Synek, Šípoš, Páko P.

FK Pšovka C – FK Vysoká 4:4, 3:6

Branky: 3x Páko P., 3x Šuchman, Šípoš.

FK Pšovka C – FC Sokol Ovčáry 2:1, 3:2

Branky: 2x Páko P., Stočes, Štětka, Šípoš.

Na hřišti se dnes potkalo mnoho nových tváří (ať už ve starší přípravce, nebo na Pšovce vůbec) a na hře to bylo znát. Bylo potřeba si připomenout základní taktiku, protože ve hře na pozicích jsme rozhodně neexcelovali.

Největší problém ale byla indiviuální hra s míčem na malém prostoru. Dan, Andy, Fanda a Mário míč okamžitě nahrávali (často to byl spíš zoufalý odkop), Míla se snažil kličkovat, ale míč mu utíkal hrozně daleko. Domčovi se velmi pěkně dařily nahrávky, ale nikoho neobešel, protože na to neměl rychlost; Kubovi se několikrát povedlo hezké uvolnění a průnik (zvlášť na obranné polovině). A Pája mezi všemi ostatními vypadal jak Messi – rychlost, důraz, dobré ovládání míče a tvrdá střela vedly k mnoha gólům.

Pochvalu mám ještě pro Andyho, který, ač hraje teprve 3 týdny, byl platným členem jak v poli, tak v brance.

Doufám, že kluci budou mít chuť a vůli na sobě pracovat, aby se svou výkonností posunuli na úroveň B-týmu nebo A-týmu. Dnes mě přesvědčil Pája 🙂