23/02/2020

FK Pšovka – TJ Jíloviště 0:5

FK Pšovka – TJ Slavoj Řevnice 2:1 2x Plašil

FK Pšovka – FK Liteň 6:1 3x Plašil, 2x Nedvěd, Kořenský

Nakonec převažuje dobrý pocit, zvlášť s přihlédnutím k výkonům předváděným v posledních týdnech. Minulý týden to byla nakopávaná (míče jsme dávali příliš rychle od nohy), dnes (hlavně v první půlce turnaje) kličkovaná, teď to potřebujeme nějak zkombinovat, abychom se vždy správně rozhodli podle situace na hřišti. V posledních dvou zápasech už se to jakž takž dařilo, samozřejmě za přispění toho, že jsme na to rozhodování dostali od soupeřů více času.

Negativem je vstup do prvního zápasu, kde jsme nebyli připraveni bojovat naplno od první minuty a soupeř nás za to hned potrestal.

Těšila mě odvážná hra s míčem všech kluků (jenom Roudy těch pokusů příliš neměl), navíc často úspěšná. Teda až na zápas s Vestcem, kdy to nekonečné kličkování na vlastním malém vápně bylo vyloženě hloupé, protože celá útočná polovina byla volná. Stačilo míč jenom kopnout do volna a nechat útočníka, ať si ho doběhne – stejně jako to dělali soupeři.

Pochvala pro Kůču za zlepšení ve čtení hry a v rozehrávce nohou, pro tým je to obrovská pomoc, když brankář dokáže vybíhat a hrát jako střední obránce.