19/06/2022

U11: Turnaj ve Mšeně

FK Pšovka A – 1. místo
Sestava: Dau, Pastyřík, Kuzmyk, Sochor, Hrubý, Makarenko, Postl.
Výsledky: Libiš 6:4, Všetaty 17:0, Mšeno 4:4, Pšovka B 14:0

FK Pšovka B – 4. místo
Sestava: Tupý, Pexa, Bánovčin, Štětka, Berkela, Tichota, Rodr, Kaftan.
Výsledky: Mšeno 1:1, Libiš 1:11, Všetaty 7:2, Pšovka A 0:14

Kluci z áčka mají štěstí, že jsem viděl vlastně jen první zápas proti Libiši. Ten snesl nějaké měřítko a konečně jsme Libiš porazili. Mimo jiné i tím, že jsme tentokrát byli týmem, který chce více zvítězit, což se projevilo jak při uhašení několika chyb skvělým návratem, tak například při doslova dotlačeném gólu do branky. V zápase se Mšenem se zase ukázalo, že (skoro) žádný zápas není v našem podání jednoznačný… a že když se ustoupí od maximální bojovnosti a zodpovědnosti (a navíc se z toho ještě stane kličkovaná místo fotbalu), tak je to průšvih. Každopádně to ale kluci (i bez brankáře) zvládli dobře!

Béčko odehrálo pěkný vyrovnaný zápas proti Mšenu a potom už to bohužel byla bída. 🙁 Tedy, jak od koho. Z výkonů Pexiče s Banym jsem byl celkem nadšený, ale 2 hráči bohužel na týmový výkon nestačí. Proti Libiši to přes vysokou prohru nebylo tak zlé, ale proti Všetatům a našemu áčku už bohužel ano. Ve hře bohužel chyběla klukům nějaká základní schopnost hry proti silnějšímu soupeři. Tedy bojovnost, snaha odehrát míč od svojí brány, snaha zabránit soupeři ve střelách a gólech. Snaha sebrat soupeři balón. Byla tam vidět nějaká snaha o kličky, případně přihrávky… ale to k fotbalu ani ZDALEKA nestačí a taky to bohužel podle toho vypadalo.