19/12/2021

U11 vs Loko Vltavín

FK Loko Vltavín 2011 – FK Pšovka A 13:7 (2:2, 2:3, 5:1, 4:1)
Sestava: Pecka, Jedlička, Kotík, Moudřík, Pastyřík, Štětka, Makarenko, Berkela
Branky:4x Pastyřík, 1x Kotík, 1x Moudřík, 1x Makarenko.

V posledním zápase roku jsme se potkali se soupeřem, jehož kluci byli velmi urostlí a navíc uměli běhat. To je vždy nepříjemná kombinace… 🙂 Úplně na začátku to vypadalo na debakl, ale i trochu se štěstím jsme nedostali moc gólů a nějaké náhodné jsme dali. Ve druhé části, kdy soupeř nasadil „slabší“ sestavu jsme dokonce šli do vedení a hra vypadala trochu lépe. Potom ale soupeři opět nasadili svou nejsilnější sestavu, my jsme velmi rychle dostali 4 branky a bylo výsledkově vyřešeno.

Na jednu stranu jsem rád, že jsme soupeře donutili hrát naplno a dlouho jsme drželi vyrovnaný stav. Na druhou stranu to bylo za cenu častých odkopů nazdařbůh dopředu, kterými jsme se dostávali ze situací, ze kterých jsme se jinak dostat neuměli. Vlastně jakákoli rozehrávka brankáře na obránce zaváněla gólem v naší sítí, ať už byl na této pozici kdokoli. Nebyli jsme holt schopni hrát dostatečně rychle a technicky kvalitně, abychom tyto situace dokázali řešit fotbalově.

Soupeřům se dnes vyrovnali pohybem a důrazem Tonda, Péťa a Kolja, který hrál dnes vynikající zápas. Dobré momenty v soubojích o míč měli i Tim a Koťas, i když ti tam měli i další spoustu neúspěšných pokusů. Celkově se mi zdálo, že jsme v soubojích o vysoké míče byli o něco úspěšnější, než v minulých zápasech. V tom budeme chtít určitě pokračovat a dále se budeme snažit vylepšovat kvalitu naší práce s míčem, abychom i proti těmto silným soupeřům dokázali hrát fotbalově už od naší branky. A to je práce jako na kostele… 🙂