29/09/2021

U11 vs Neratovice B

FK Pšovka A/B – FK Neratovice 2012 14:10 (3:2, 4:0, 5:5, 2:3)
Sestava: Tupý, Sarkozi, Pastyřík, Kuzmyk, Makarenko, Páko, Šmucr, Dau, Sochor.
Branky: 6x Pastyřík, 4x Makarenko, 2x Dau, 1x Kuzmyk, 1x Páko.

Jsem rozezlen a varovně zdvihám obočí. 🙂 Na slušný a bojovný výkon s fotbalovými pasážemi, který jsme předváděli v prvních dvou čtvrtinách, jsme nedokázali v dalším průběhu navázat. Nesoustředěnost (tři góly z půlky ve starší přípravce?), špatný pohyb a s tím samozřejmě zákonitě spojená nekvalita… to bohužel velmi srazilo dojem z našeho výkonu. Ukázali jsme, že fotbal hrát umíme (konkrétně to tedy ukázali Tonda, Kuzmič a Tony… a v některých záblescích i Dejv), ale taky jsme ukázali, že je to zatím hodně v plenkách, není to vůbec nic samozřejmého a kdykoli se nám to může rozsypat.

Ve starší přípravce už by měly být některé týmové věci automatické (ve složité situaci jako poslední hráč nahraju míč brankáři, pod tlakem ve vlastním vápně to odmáznu za plot, v dobré pozici u soupeřovy branky se snažím soupeře překonat kličkou… a samozřejmě jsem pořád ve hře a v pohybu a stále komunikuju se svými spoluhráči). Měly by se objevovat také nové věci jako narážečky a dlouhé přihrávky vzduchem. A celkově by hra měla být kompaktní a s jasným poselstvím „vím, co dělám“. 🙂

K takovému dojmu ze hry máme ještě poměrně daleko a jednoznačně si musíme uvědomit, že jsme hráli vyrovnaný zápas proti B-týmu ročníku 2012… ale o víkendu nás čekají další zápasy a já se těším, že to zase bude o kousek lepší!