21/11/2021

U11 vs Střešovice

FK Pšovka – SK Střešovice 1911 (r. 2012) 14:2 (0:0, 3:0, 6:1, 5:1)
Sestava: Jedlička, Sarkozi – Sochor, Kotík, Kuzmyk, Makarenko, Pexa, Bánovčin, Šmucr
Branky: 3x Makarenko, 3x Kuzmyk, 2x Sochor, 2x Bánovčin, 1x Jedlička, 1x Sarkozi, 1x Kotík, 1x Pexa.

Hodnotím asi podobně jako kluci, tedy 7/10, a jsem po zápase mírným optimistou. Byly tam totiž některé náznaky, které by mohly znamenat, že se zlepšujeme. Konkrétně jsme dali 2 krásné góly a oba dal Sochy (což je asi náhoda :)) – první po ukázkové kombinaci celého týmu už od brankáře a druhý z první bombou slabší nohou pod břevno po zpětné přihrávce ze strany.

Na druhou stranu stále čekám na moment, kdy nebudu muset řvát jak pomatený hlášky jako „tak ty stojíš metr od něj a budeš na něj koukat, jak si to zpracovává??!!“, „ten roh už bráníš teď, nebo teprve začneš?!?!“, „ODSKOOOOOOOOOOČ!!!!!!!!!!!“. Prostě tam byly dlouhé pasáže zápasu, kdy to bylo stále vyzněním hry na úrovni minipřípravky – auty házené do chumlu, vybojovaný míč navezený zpět do chumlu, běhání za nabíhajícím protihráčem jako ocásek… a pak tam byly zase momenty, kdy jsem si říkal „wau, my se asi opravdu zlepšujeme, nebo co“.

Individuálně byl z našeho týmu nejlepší Sochy, který dokázal hrát velmi klidně s míčem a včas ho přihrávat. Jo a taky se mu ukázkově povedla Zidanovka a kdyby přitom nezakopl, jistě by dal góla. 🙂 Mám z toho pocit, že kluci začínají chápat, že soupeře asi neusprintujeme, protože ty nugetky po zápase jsou holt znát (i když dnes jsme asi i v pohybu byli o trochu lepší), a tak musíme být perfektní při práci s prostorem (nabíhání) a hlavně s míčem, když už ten prostor výjimečně najdeme. Jinak bohužel nemáme šanci. Příští týden nás čeká silnější soupeř a já se těším, že třeba dokážeme (bez ohledu na konečný výsledek) alespoň trochu navázat na to, co jsme předváděli dnes.