09/01/2022

První halový turnaj roku 2022

Podobně jako v případě naší Miniškoličky, i v naší kategorii jsme na tento turnaj nominovali kluky, pro které se jednalo o vůbec první zápasy jejich kariéry. Jsou s námi od podzimu 2021 a nadešel čas vyzkoušet je v zápasech proti dětem z klubů z našeho regionu, se kterými se často utkáváme. Pozvání přijali Sokol Libiš (2 týmy), Jikra Kojetice a Čechie Kralupy.

Postavili jsme 2 týmy, kluky dosud bez zápasové zkušenosti jsme doplnili dvěma kluky, kteří si už zahráli, ale z pohledu zapojení do zápasů je zatím vytěžujeme méně. Třetím týmem za FKP byla zmiňovaná Miniškolička.

Výkony kluků bych hodnotil veskrze pozitivně. Je třeba přihlédnout k tomu, že šlo o jejich první zkušenost… Většina z nich projevovala zájem hrát, útočit na míč, někteří se i poctivě vraceli pod míč po ztrátě míče. Některým z nich balon ještě trochu překážel, ale to se spraví poctivým tréninkem vedení míče. Mile překvapen jsem byl výkonem Páji, snažili se Tobík, Šíma i Štěpán. Míla a Teo už zápasovou zkušenost mají, což bylo na jejich dobrém výkonu znát. Ani ostatní nezklamali a určitě zase dostanou příležitost 😃