11/09/2021

Turnaj v Kojeticích 11. září 2021

Prvního turnaje sezóny 2021/22 pro kategorii U7 konaného v Kojeticích jsme se zúčastnili se dvěma týmy zkušenějších hráčů, z nichž každý hraje za FKP už minimálně rok. Těchto 6 hráčů jsme doplnili o 2 kluky, kteří vloni chodili do Miniškoličky. Turnaje se účastnilo 7 týmů a hrálo ve schématu 3+0 (3 hráči bez brankáře) systémem každý s každým, a to dvoukolově, tzn. všechny týmy se spolu utkaly dvakrát.

Přestože nakonec nedošlo na celkové vyhodnocení turnaje na základě výsledků jedn. zápasů, můžeme s jistotou říci, že nejúspěšnějším týmem turnaje byl FK Pšovka A, který všech 12 odehraných utkání vyhrál. A náš druhý tým se výsledkově také neztratil, viz výsledky zápasů FKP níže (přesné skóre jsem bohužel nezaznamenal u všech zápasů).

O výsledky či počet vstřelených gólů však nešlo. Já jsem byl rád jednak za přístup kluků – ve všech zápasech bojovali, chtěli hrát fotbal a všichni do jednoho se na hru soustředili, a to i přes viditelnou únavu některých z nich v posledních duelech. A jednak za to, že sem tam byly v naší hře vidět záblesky fotbalovosti, např. průniky se dvěma úspěšně zvládnutými kličkami, dobré přepnutí z útoku do obrany či úmyslně zahrané a zvládnuté přihrávky na více jak 5 metrů (i když toto ještě kluci v tomto věku zvládat nemusí).

Za trenéry,

Filip Husák

FKP A vs.

• Kojetice B   15:0, ? (výhra)